GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lutogllavë, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15LutogllavëStacioni Lutogllavë

13:27PrizrenStacioni Prizren

Rudi
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

15:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5
1

13:18LutogllavëStacioni Lutogllavë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Dardani
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

15:17PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
1

14:18LutogllavëStacioni Lutogllavë

14:30PrizrenStacioni Prizren

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.