GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lushnje, Shqipëri Peshkopi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30LushnjeStacioni Lushnje

07:33DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 27 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

12:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

06:30LushnjeStacioni Lushnje

07:29DurrësStacioni Durrës

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 31 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

12:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

06:33LushnjeStacioni Lushnje

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

12:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

06:41LushnjeStacioni Lushnje

07:44DurrësStacioni Durrës

Alfa Day
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 16 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

12:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

10:31LushnjeStacioni Lushnje

11:46DurrësStacioni Durrës

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 44 minuta
3

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 17 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

10:36LushnjeStacioni Lushnje

11:39DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 51 minuta
3

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 12 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

10:50LushnjeStacioni Lushnje

11:46DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 44 minuta
3

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

11:01LushnjeStacioni Lushnje

12:04DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 26 minuta
3

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

11:06LushnjeStacioni Lushnje

12:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 21 minuta
3

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 42 minuta
1

11:45LushnjeStacioni Lushnje

12:48DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 42 minuta
3

13:30DurrësStacioni Durrës

17:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 3 minuta
Çmimi total: 700 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.