GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:21LumthStacioni Lumth

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:42PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

14:21LumthStacioni Lumth

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:42PogradecStacioni Pogradec

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.