GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lumth, Shqipëri Librazhd, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:20Vlorë

14:21LumthStacioni Lumth

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:01LumthStacioni Lumth

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
1

14:01LumthStacioni Lumth

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
?Lekë
2
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 20 minuta
3

14:40LushnjeStacioni Lushnje

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.