GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Llugaxhi, Kosovë Istog, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:07LlugaxhiStacioni Llugaxhi

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
1€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 15 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

14:27IstogStacioni Istog

Floriani
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 6
1

13:22LlugaxhiStacioni Llugaxhi

13:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Dritoni-Reisen
1€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 10 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:37IstogStacioni Istog

Kukleci
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 6
1

14:20LlugaxhiStacioni Llugaxhi

14:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 10 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 5
1

15:07LlugaxhiStacioni Llugaxhi

15:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

17:27IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 6
1

15:52LlugaxhiStacioni Llugaxhi

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Azizi
1€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 10 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 6
1

16:20LlugaxhiStacioni Llugaxhi

16:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
Çmimi total: 5
1

17:07LlugaxhiStacioni Llugaxhi

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti T
0.5€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 15 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

19:27IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5.5
1

18:22LlugaxhiStacioni Llugaxhi

18:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Fatoni-Reisen
1€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.