GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Livadhja, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:22LivadhjaStacioni Livadhja

19:58VorëStacioni Vorë

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:22LivadhjaStacioni Livadhja

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

20:47VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
1

15:22LivadhjaStacioni Livadhja

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Alti. 07Pritja: 20 minuta
3

20:00DurrësStacioni Durrës

20:25VorëStacioni Vorë

Alti. 07
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.