GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:35LibrazhdStacioni Librazhd

19:48TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:26SukthStacioni Sukth

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.