GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Golem, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Ersekë

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:36GolemStacioni Golem

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:50LibrazhdStacioni Librazhd

18:38DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Aldo ToursPritja: 22 minuta
3

19:00DurrësStacioni Durrës

19:12GolemStacioni Golem

Aldo Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
1

17:05LibrazhdStacioni Librazhd

18:18TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 12 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:17GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

17:06LibrazhdStacioni Librazhd

18:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:17GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.