GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Librazhd, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30LibrazhdStacioni Librazhd

10:16BishqethëmStacioni Bishqethëm

11:20Vlorë

Haka Travel
?Lekë

08:30Korçë

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:06BishqethëmStacioni Bishqethëm

12:31Fier

Star Bus Korça
?Lekë

09:00Korçë

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

13:40Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë

10:15Korçë

12:05LibrazhdStacioni Librazhd

13:51BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:16Fier

Çuko
?Lekë

12:20LibrazhdStacioni Librazhd

14:06BishqethëmStacioni Bishqethëm

15:10Vlorë

Alesio Vl 2011
?Lekë

12:00Korçë

13:50LibrazhdStacioni Librazhd

15:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

16:01Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta

12:08LushnjeStacioni Lushnje

12:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 16 minuta

12:36LushnjeStacioni Lushnje

12:52BishqethëmStacioni Bishqethëm

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta

12:38LushnjeStacioni Lushnje

12:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

12:38LushnjeStacioni Lushnje

12:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.