GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Kuqan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Korçë

10:18LibonikStacioni Libonik

12:25KuqanStacioni Kuqan

13:58Berat

Star Bus Korça
?Lekë

11:00Korçë

11:18LibonikStacioni Libonik

13:25KuqanStacioni Kuqan

14:58Berat

Bitri
?Lekë

11:30Korçë

11:58LibonikStacioni Libonik

13:49KuqanStacioni Kuqan

15:10Kuçovë

Arba
?Lekë

13:00Korçë

13:18LibonikStacioni Libonik

15:25KuqanStacioni Kuqan

16:58Berat

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

11:04LibonikStacioni Libonik

12:36LibrazhdStacioni Librazhd

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Ndërrim në: BitriPritja: 14 minuta

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:25KuqanStacioni Kuqan

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

13:49KuqanStacioni Kuqan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

13:49KuqanStacioni Kuqan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta

11:18LibonikStacioni Libonik

12:50LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: ArbaPritja: 22 minuta

13:12LibrazhdStacioni Librazhd

13:49KuqanStacioni Kuqan

Arba
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 31 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.