GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Vorë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:45Shkodër

16:59LezhëStacioni Lezhë

18:11VorëStacioni Vorë

18:45Durrës

Nord
?Lekë

17:00Shkodër

18:14LezhëStacioni Lezhë

19:26VorëStacioni Vorë

20:00Durrës

Nord
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00LezhëStacioni Lezhë

16:03TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
250Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 12 minuta
3

16:15TiranëStacioni Tiranë

16:32VorëStacioni Vorë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

16:00LezhëStacioni Lezhë

17:03TiranëStacioni Tiranë

Linda 80
250Lekë
2
Ndërrim në: Erzeni - TransPritja: 12 minuta
3

17:15TiranëStacioni Tiranë

17:32VorëStacioni Vorë

Erzeni - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

16:18LezhëStacioni Lezhë

17:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 15 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

17:57VorëStacioni Vorë

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

18:30LezhëStacioni Lezhë

19:33TiranëStacioni Tiranë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:02VorëStacioni Vorë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.