GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lezhë, Shqipëri Divjakë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:37LezhëStacioni Lezhë

07:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Meta 2017Pritja: 20 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

09:30DivjakëStacioni Divjakë

Meta 2017
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

07:37LezhëStacioni Lezhë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Meta 2017Pritja: 20 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:30DivjakëStacioni Divjakë

Meta 2017
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.