GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:25LevanStacioni Levan

11:20LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 40 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

14:56SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 31 minuta
1

13:45LevanStacioni Levan

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:09SovjanStacioni Sovjan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.