GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Levan, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Tiranë

10:03LevanStacioni Levan

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:03LevanStacioni Levan

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:03LevanStacioni Levan

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

13:00Tiranë

15:33LevanStacioni Levan

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:50Tiranë

17:23LevanStacioni Levan

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:14LevanStacioni Levan

08:36SarandëStacioni Sarandë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 24 minuta
3

09:00SarandëStacioni Sarandë

09:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

07:15LevanStacioni Levan

09:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 23 minuta
3

10:00SarandëStacioni Sarandë

10:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

08:15LevanStacioni Levan

10:37SarandëStacioni Sarandë

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 23 minuta
3

11:00SarandëStacioni Sarandë

11:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:14LevanStacioni Levan

18:36SarandëStacioni Sarandë

Trans Butrinti
?Lekë
2
Ndërrim në: Joni TransPritja: 24 minuta
3

19:00SarandëStacioni Sarandë

19:25DelvinëStacioni Delvinë

Joni Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.