GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lazarat, Shqipëri Urë Vajgurore, Shqipëri

12:26LazaratStacioni Lazarat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 33 minuta

15:25LushnjeStacioni Lushnje

16:00Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta

15:51LazaratStacioni Lazarat

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta

18:25LushnjeStacioni Lushnje

19:00Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta

16:18LazaratStacioni Lazarat

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
Ndërrim në: MangalemiPritja: 18 minuta

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:30Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.