GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Landovicë, Kosovë Hereq, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:40Prizren

13:53LandovicëStacioni Landovicë

14:44HereqStacioni Hereq

15:17Pejë

Monika
?€

14:45Prizren

14:58LandovicëStacioni Landovicë

15:49HereqStacioni Hereq

16:22Pejë

Halimaj
?€

17:45Prizren

17:58LandovicëStacioni Landovicë

18:49HereqStacioni Hereq

19:22Pejë

Monika
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:43LandovicëStacioni Landovicë

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

15:49HereqStacioni Hereq

Halimaj
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 3
1

14:58LandovicëStacioni Landovicë

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

15:59HereqStacioni Hereq

Halimaj
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 1 minuta
Çmimi total: 3
1

17:43LandovicëStacioni Landovicë

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

18:49HereqStacioni Hereq

Monika
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.