GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Laç, Shqipëri Stamboll, Turqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00LaçStacioni Laç

07:00ShkodërStacioni Shkodër

Laska-1
?Lekë
2
Ndërrim në: SkenderbeuPritja: 3 orë, 15 minuta
3

10:15ShkodërStacioni Shkodër

00:15StambollStacioni Stamboll

Skenderbeu
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 15 minuta
1

08:00LaçStacioni Laç

09:00ShkodërStacioni Shkodër

Laska-1
?Lekë
2
Ndërrim në: SkenderbeuPritja: 1 orë, 15 minuta
3

10:15ShkodërStacioni Shkodër

00:15StambollStacioni Stamboll

Skenderbeu
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.