GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Podmole, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:18PodmoleStacioni Podmole

08:26Ohër

Jotso Turs
?den

05:30KumanovëStacioni Kumanovë

08:43PodmoleStacioni Podmole

08:52Strugë

Jotso Turs
?den

06:00KumanovëStacioni Kumanovë

09:18PodmoleStacioni Podmole

09:26Ohër

Jug Turist
?den

06:30KumanovëStacioni Kumanovë

09:43PodmoleStacioni Podmole

09:52Strugë

Shtuz
?den

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

10:18PodmoleStacioni Podmole

10:26Ohër

Jotso Turs
?den

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

10:43PodmoleStacioni Podmole

10:52Strugë

Edi Tours
?den

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

11:18PodmoleStacioni Podmole

11:26Ohër

Biser-Prom
?den

09:45KumanovëStacioni Kumanovë

12:58PodmoleStacioni Podmole

13:07Strugë

Senadturs
?den

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

23:18PodmoleStacioni Podmole

23:26Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

05:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

06:00ShkupStacioni Shkup

08:46PodmoleStacioni Podmole

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

05:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

06:02ShkupStacioni Shkup

08:43PodmoleStacioni Podmole

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

05:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

06:00ShkupStacioni Shkup

08:46PodmoleStacioni Podmole

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

05:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

06:02ShkupStacioni Shkup

08:43PodmoleStacioni Podmole

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

06:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

06:41TetovëStacioni Tetovë

08:46PodmoleStacioni Podmole

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

05:00KumanovëStacioni Kumanovë

06:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

06:43TetovëStacioni Tetovë

08:43PodmoleStacioni Podmole

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

05:30KumanovëStacioni Kumanovë

06:02ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Jug TuristPritja: 30 minuta
3

06:32ShkupStacioni Shkup

09:18PodmoleStacioni Podmole

Jug Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

05:30KumanovëStacioni Kumanovë

06:43TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Jug TuristPritja: 30 minuta
3

07:13TetovëStacioni Tetovë

09:18PodmoleStacioni Podmole

Jug Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

06:00KumanovëStacioni Kumanovë

06:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 28 minuta
3

07:00ShkupStacioni Shkup

09:46PodmoleStacioni Podmole

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

06:00KumanovëStacioni Kumanovë

06:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: ShtuzPritja: 30 minuta
3

07:02ShkupStacioni Shkup

09:43PodmoleStacioni Podmole

Shtuz
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.