GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Orovnik, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

23:16OrovnikStacioni Orovnik

23:26Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40KumanovëStacioni Kumanovë

15:12ShkupStacioni Shkup

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta
3

15:45ShkupStacioni Shkup

18:25OrovnikStacioni Orovnik

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
1

14:40KumanovëStacioni Kumanovë

15:12ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta
3

15:45ShkupStacioni Shkup

18:25OrovnikStacioni Orovnik

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
1

14:40KumanovëStacioni Kumanovë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta
3

16:26TetovëStacioni Tetovë

18:25OrovnikStacioni Orovnik

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
1

14:50KumanovëStacioni Kumanovë

15:22ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 23 minuta
3

15:45ShkupStacioni Shkup

18:25OrovnikStacioni Orovnik

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

14:50KumanovëStacioni Kumanovë

15:22ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 38 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:40OrovnikStacioni Orovnik

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

14:50KumanovëStacioni Kumanovë

15:22ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 38 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:44OrovnikStacioni Orovnik

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

15:00KumanovëStacioni Kumanovë

15:32ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 28 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:40OrovnikStacioni Orovnik

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

15:00KumanovëStacioni Kumanovë

15:32ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 28 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:44OrovnikStacioni Orovnik

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
1

15:00KumanovëStacioni Kumanovë

15:32ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 38 minuta
3

16:10ShkupStacioni Shkup

18:50OrovnikStacioni Orovnik

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

15:15KumanovëStacioni Kumanovë

15:47ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 23 minuta
3

16:10ShkupStacioni Shkup

18:50OrovnikStacioni Orovnik

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.