GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Kërçovë, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

09:26KërçovëStacioni Kërçovë

10:26Ohër

Jotso Turs
?den

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

09:56KërçovëStacioni Kërçovë

10:52Strugë

Edi Tours
?den

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

10:26KërçovëStacioni Kërçovë

11:26Ohër

Biser-Prom
?den

09:45KumanovëStacioni Kumanovë

12:11KërçovëStacioni Kërçovë

13:07Strugë

Senadturs
?den

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

22:26KërçovëStacioni Kërçovë

23:26Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45KumanovëStacioni Kumanovë

07:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 15 minuta
3

07:32ShkupStacioni Shkup

09:26KërçovëStacioni Kërçovë

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

08:02ShkupStacioni Shkup

09:56KërçovëStacioni Kërçovë

Edi Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

08:02ShkupStacioni Shkup

09:56KërçovëStacioni Kërçovë

Edi Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 28 minuta
3

08:41TetovëStacioni Tetovë

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:41TetovëStacioni Tetovë

09:54KërçovëStacioni Kërçovë

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 30 minuta
3

08:43TetovëStacioni Tetovë

09:56KërçovëStacioni Kërçovë

Edi Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.