GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

21:38GostivarStacioni Gostivar

23:26Ohër

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

20:06GostivarStacioni Gostivar

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

20:30GostivarStacioni Gostivar

Durmo Tours
6den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 6 den
1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: RadikaPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

20:06GostivarStacioni Gostivar

Radika
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

20:06GostivarStacioni Gostivar

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

19:40KumanovëStacioni Kumanovë

20:12ShkupStacioni Shkup

Joco Tours
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 20 minuta
3

20:32ShkupStacioni Shkup

21:38GostivarStacioni Gostivar

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.