GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Vogël, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50Prizren

07:09Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

08:27PejëStacioni Pejë

Halimaj
4€

09:40Prizren

09:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
4€

10:40Prizren

10:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
4€

11:00Prizren

11:19Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

12:37PejëStacioni Pejë

Gramozi
4€

13:40Prizren

13:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

15:17PejëStacioni Pejë

Monika
4€

14:45Prizren

15:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
4€

17:45Prizren

18:04Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:49Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

07:25GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

07:40GjakovëStacioni Gjakovë

08:27PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5
1

07:09Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

07:45GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:47PejëStacioni Pejë

Halimaj
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5
1

07:09Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 10 minuta
3

08:17DeçanStacioni Deçan

08:37PejëStacioni Pejë

Juniku Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
1

09:44Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5
1

09:44Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17PejëStacioni Pejë

Edi Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5
1

10:39Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: KastratiPritja: 15 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Kastrati
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5
1

10:39Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 15 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5
1

10:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:32PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5
1

10:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 15 minuta
3

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

12:37PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 5
1

10:59Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 15 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:32PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.