GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korishë, Kosovë Zaplluxhe, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10Prishtinë

13:35KorishëStacioni Korishë

14:49ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50Prishtinë

14:15KorishëStacioni Korishë

15:29ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Erza
?€

14:45Prishtinë

16:10KorishëStacioni Korishë

17:24ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40Prishtinë

18:05KorishëStacioni Korishë

19:19ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15Prishtinë

20:40KorishëStacioni Korishë

21:54ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:41KorishëStacioni Korishë

09:50PrizrenStacioni Prizren

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 10 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

11:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Qaza
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:41KorishëStacioni Korishë

12:50PrizrenStacioni Prizren

Xhati
?€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 10 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

14:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

Qaza
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.