GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Koretin, Kosovë Viti, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:16KoretinStacioni Koretin

09:10GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: Kater VellezeritPritja: 10 minuta
3

09:20GjilanStacioni Gjilan

09:47VitiStacioni Viti

Kater Vellezerit
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:16KoretinStacioni Koretin

13:02GjilanStacioni Gjilan

Dalina
1€
2
Ndërrim në: Euro TursPritja: 13 minuta
3

13:15GjilanStacioni Gjilan

13:42VitiStacioni Viti

Euro Turs
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.