GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:05KomoranStacioni Komoran

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

20:09KomoranStacioni Komoran

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 29 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15
1

20:17KomoranStacioni Komoran

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

20:25KomoranStacioni Komoran

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

01:30ShkodërStacioni Shkodër

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.