GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:09KomoranStacioni Komoran

09:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Cali
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 11 minuta
3

09:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

11:09KomoranStacioni Komoran

11:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 11 minuta
3

11:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:40PejëStacioni Pejë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

12:09KomoranStacioni Komoran

12:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 11 minuta
3

12:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

13:09KomoranStacioni Komoran

13:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: Euro - ToursPritja: 11 minuta
3

13:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:40PejëStacioni Pejë

Euro - Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

14:09KomoranStacioni Komoran

14:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Cali
?€
2
Ndërrim në: Kujtimi BusPritja: 11 minuta
3

14:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

15:09KomoranStacioni Komoran

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 11 minuta
3

15:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:40PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

17:09KomoranStacioni Komoran

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 11 minuta
3

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:40PejëStacioni Pejë

Mendi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

18:09KomoranStacioni Komoran

18:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 11 minuta
3

18:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

19:09KomoranStacioni Komoran

19:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 11 minuta
3

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:40PejëStacioni Pejë

Omega T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

20:09KomoranStacioni Komoran

20:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 11 minuta
3

20:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.