GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:33KomoranStacioni Komoran

16:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellazerit Ferizi
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 12 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.8
1

16:33KomoranStacioni Komoran

17:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
?€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 12 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:18KomoranStacioni Komoran

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
?€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 12 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.5
1

20:09KomoranStacioni Komoran

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 9 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.