GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Prishtinë

14:52KomoranStacioni Komoran

16:01GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
?€

15:00Prishtinë

15:22KomoranStacioni Komoran

16:31GjakovëStacioni Gjakovë

Cali
?€

15:30Prishtinë

15:52KomoranStacioni Komoran

17:01GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Tours
?€

16:00Prishtinë

16:22KomoranStacioni Komoran

17:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€

17:00Prishtinë

17:22KomoranStacioni Komoran

18:31GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
?€

18:00Prishtinë

18:22KomoranStacioni Komoran

19:31GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€

18:30Prishtinë

18:52KomoranStacioni Komoran

20:01GjakovëStacioni Gjakovë

Bledi
?€

19:00Prishtinë

19:22KomoranStacioni Komoran

20:31GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
?€

19:30Prishtinë

19:52KomoranStacioni Komoran

21:01GjakovëStacioni Gjakovë

Edonisi
?€

20:00Prishtinë

20:22KomoranStacioni Komoran

21:31GjakovëStacioni Gjakovë

Armend Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.