GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kllokot, Kosovë Novosellë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:09KllokotStacioni Kllokot

11:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 11 minuta
3

11:40GjilanStacioni Gjilan

12:15NovosellëStacioni Novosellë

Egnatia
1.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 2.3
1

12:29KllokotStacioni Kllokot

12:49GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
1€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 11 minuta
3

13:00GjilanStacioni Gjilan

13:35NovosellëStacioni Novosellë

Mensi
1.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.