GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë e Epërme, Kosovë Junik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:46Klinë e EpërmeStacioni Klinë e Epërme

12:59PejëStacioni Pejë

Ariani
?€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 16 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:52JunikStacioni Junik

Erion Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.