GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Leshan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:20Prishtinë

16:58KijevëStacioni Kijevë

17:22LeshanStacioni Leshan

17:40Pejë

Koha
?€

17:00Prishtinë

17:38KijevëStacioni Kijevë

18:02LeshanStacioni Leshan

18:20Pejë

Gjocaj Tours
?€

17:20Prishtinë

17:58KijevëStacioni Kijevë

18:22LeshanStacioni Leshan

18:40Pejë

Mendi
?€

17:40Prishtinë

18:18KijevëStacioni Kijevë

18:42LeshanStacioni Leshan

19:00Pejë

Bashkimi Turist
?€

18:00Prishtinë

18:38KijevëStacioni Kijevë

19:02LeshanStacioni Leshan

19:20Pejë

Pranvera Tours
?€

18:20Prishtinë

18:58KijevëStacioni Kijevë

19:22LeshanStacioni Leshan

19:40Pejë

Koha
?€

19:20Prishtinë

19:58KijevëStacioni Kijevë

20:22LeshanStacioni Leshan

20:40Pejë

Omega T.
?€

20:00Prishtinë

20:38KijevëStacioni Kijevë

21:02LeshanStacioni Leshan

21:20Pejë

Miroci
?€

20:20Prishtinë

20:58KijevëStacioni Kijevë

21:22LeshanStacioni Leshan

21:40Pejë

Deli Abazi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:58KijevëStacioni Kijevë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 20 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:18LeshanStacioni Leshan

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

18:11KijevëStacioni Kijevë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 19 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

20:22LeshanStacioni Leshan

Omega T.
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 4
1

18:41KijevëStacioni Kijevë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 29 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:02LeshanStacioni Leshan

Miroci
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Çmimi total: 4
1

18:42KijevëStacioni Kijevë

19:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Deli Abazi
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:22LeshanStacioni Leshan

Omega T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

18:50KijevëStacioni Kijevë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 23 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:02LeshanStacioni Leshan

Miroci
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 6.5
1

19:02KijevëStacioni Kijevë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 20 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:02LeshanStacioni Leshan

Miroci
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 4
1

19:11KijevëStacioni Kijevë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 19 minuta
3

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:22LeshanStacioni Leshan

Deli Abazi
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 4
1

19:11KijevëStacioni Kijevë

19:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Norway Travel Gjakovë
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 21 minuta
3

20:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:02LeshanStacioni Leshan

Miroci
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.