GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Gllavigjicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:40Prishtinë

16:20KijevëStacioni Kijevë

16:45GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:00Pejë

Monika
?€

16:20Prishtinë

16:58KijevëStacioni Kijevë

17:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

17:40Pejë

Koha
?€

17:00Prishtinë

17:38KijevëStacioni Kijevë

18:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

18:20Pejë

Gjocaj Tours
?€

17:20Prishtinë

17:58KijevëStacioni Kijevë

18:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

18:40Pejë

Mendi
?€

17:40Prishtinë

18:18KijevëStacioni Kijevë

18:45GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:00Pejë

Bashkimi Turist
?€

18:00Prishtinë

18:38KijevëStacioni Kijevë

19:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:20Pejë

Pranvera Tours
?€

18:20Prishtinë

18:58KijevëStacioni Kijevë

19:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:40Pejë

Koha
?€

19:20Prishtinë

19:58KijevëStacioni Kijevë

20:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

20:40Pejë

Omega T.
?€

20:00Prishtinë

20:38KijevëStacioni Kijevë

21:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

21:20Pejë

Miroci
?€

20:20Prishtinë

20:58KijevëStacioni Kijevë

21:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

21:40Pejë

Deli Abazi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:11KijevëStacioni Kijevë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 19 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Mendi
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 4
1

16:11KijevëStacioni Kijevë

16:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 21 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

16:20KijevëStacioni Kijevë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

17:20PejëStacioni Pejë

17:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Omega T.
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

16:20KijevëStacioni Kijevë

16:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bala
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 18 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
1

16:22KijevëStacioni Kijevë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 20 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Mendi
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 4
1

16:22KijevëStacioni Kijevë

16:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 20 minuta
3

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Gjocaj Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

16:41KijevëStacioni Kijevë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 29 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Pranvera Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 4
1

16:41KijevëStacioni Kijevë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 31 minuta
3

17:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:45GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Bashkimi Turist
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
1

16:42KijevëStacioni Kijevë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 20 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:45GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Bashkimi Turist
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 4
1

16:42KijevëStacioni Kijevë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 20 minuta
3

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:25GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

Mendi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.