GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Bajë, Kosovë

10:38KijevëStacioni Kijevë

11:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta

11:30PejëStacioni Pejë

11:50BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

11:38KijevëStacioni Kijevë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 10 minuta

12:30PejëStacioni Pejë

12:48BajëStacioni Bajë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

11:38KijevëStacioni Kijevë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Ndërrim në: SamiriPritja: 10 minuta

12:30PejëStacioni Pejë

12:50BajëStacioni Bajë

Samiri
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

12:38KijevëStacioni Kijevë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
Ndërrim në: RenesansaPritja: 10 minuta

13:30PejëStacioni Pejë

13:50BajëStacioni Bajë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

12:38KijevëStacioni Kijevë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta

13:30PejëStacioni Pejë

13:48BajëStacioni Bajë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

12:38KijevëStacioni Kijevë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta

13:30PejëStacioni Pejë

13:50BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

13:18KijevëStacioni Kijevë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta

14:10PejëStacioni Pejë

14:28BajëStacioni Bajë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

14:18KijevëStacioni Kijevë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€
Ndërrim në: Valoni ReisenPritja: 10 minuta

15:10PejëStacioni Pejë

15:28BajëStacioni Bajë

Valoni Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

16:38KijevëStacioni Kijevë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta

17:30PejëStacioni Pejë

17:48BajëStacioni Bajë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

17:38KijevëStacioni Kijevë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta

18:30PejëStacioni Pejë

18:50BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.