GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Leshnicë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:25KavajëStacioni Kavajë

09:17LeshnicëStacioni Leshnicë

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

06:00Durrës

06:25KavajëStacioni Kavajë

09:17LeshnicëStacioni Leshnicë

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

11:30Durrës

11:55KavajëStacioni Kavajë

14:47LeshnicëStacioni Leshnicë

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45Durrës

13:10KavajëStacioni Kavajë

16:02LeshnicëStacioni Leshnicë

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00Durrës

13:25KavajëStacioni Kavajë

16:17LeshnicëStacioni Leshnicë

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:25KavajëStacioni Kavajë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:40LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

06:25KavajëStacioni Kavajë

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 23 minuta
3

08:28LibrazhdStacioni Librazhd

09:40LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

06:35KavajëStacioni Kavajë

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

10:25LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
1

07:00KavajëStacioni Kavajë

07:38LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 33 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
1

07:00KavajëStacioni Kavajë

07:38LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 33 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
1

07:00KavajëStacioni Kavajë

07:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 33 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
1

07:10KavajëStacioni Kavajë

07:48LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 23 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 43 minuta
1

07:11KavajëStacioni Kavajë

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

11:10LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
1

07:15KavajëStacioni Kavajë

07:53LushnjeStacioni Lushnje

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 18 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
1

07:16KavajëStacioni Kavajë

07:54LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 17 minuta
3

08:11LushnjeStacioni Lushnje

10:53LeshnicëStacioni Leshnicë

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.