GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Balldren, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Vlorë

15:28KavajëStacioni Kavajë

17:37BalldrenStacioni Balldren

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

15:00KavajëStacioni Kavajë

16:20TiranëTerminali Lindor

City Kavaja
200Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 10 minuta

16:30TiranëTerminali Lindor

17:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta

15:08KavajëStacioni Kavajë

16:08TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 20 minuta

16:28TiranëTerminali Lindor

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta

15:08KavajëStacioni Kavajë

16:08TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 22 minuta

16:30TiranëTerminali Lindor

17:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta

15:09KavajëStacioni Kavajë

15:40DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 13 minuta

15:53DurrësStacioni Durrës

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta

15:10KavajëStacioni Kavajë

16:05TiranëTerminali Lindor

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 23 minuta

16:28TiranëTerminali Lindor

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta

15:10KavajëStacioni Kavajë

16:05TiranëTerminali Lindor

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 25 minuta

16:30TiranëTerminali Lindor

17:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta

15:10KavajëStacioni Kavajë

15:36DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 17 minuta

15:53DurrësStacioni Durrës

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta

15:19KavajëStacioni Kavajë

16:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 9 minuta

16:28TiranëTerminali Lindor

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

15:19KavajëStacioni Kavajë

16:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 11 minuta

16:30TiranëTerminali Lindor

17:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta

15:19KavajëStacioni Kavajë

15:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 9 minuta

15:53DurrësStacioni Durrës

17:37BalldrenStacioni Balldren

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.