GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kakavijë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Star - Trans - OrPritja: 15 minuta
3

12:15TiranëStacioni Tiranë

12:41SukthStacioni Sukth

Star - Trans - Or
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 15 minuta
3

12:15TiranëStacioni Tiranë

12:41SukthStacioni Sukth

Poliçani Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 20 minuta
3

12:20TiranëStacioni Tiranë

12:46SukthStacioni Sukth

Riki Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 29 minuta
3

12:29TiranëStacioni Tiranë

12:55SukthStacioni Sukth

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:56SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:56SukthStacioni Sukth

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: DitatransPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

13:10SukthStacioni Sukth

Ditatrans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:56SukthStacioni Sukth

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:52SukthStacioni Sukth

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00KakavijëStacioni Kakavijë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Best Travel Agency
15€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 33 minuta
3

12:33TiranëStacioni Tiranë

12:59SukthStacioni Sukth

Linda 80
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.