GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kakavijë, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00KakavijëStacioni Kakavijë

16:34SavraStacioni Savra

18:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

16:00KakavijëStacioni Kakavijë

18:34SavraStacioni Savra

20:22Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00KakavijëStacioni Kakavijë

16:44LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 24 minuta
3

17:08LushnjeStacioni Lushnje

17:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
1

16:00KakavijëStacioni Kakavijë

18:44LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 24 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.