GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Junik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:45IstogStacioni Istog

16:35PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 10 minuta
3

16:45PejëStacioni Pejë

17:27JunikStacioni Junik

Juniku Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.