GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Hereq, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00IstogStacioni Istog

08:50PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:33HereqStacioni Hereq

Edi Tours
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.5
1

10:00IstogStacioni Istog

10:50PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: GentonisiPritja: 10 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:33HereqStacioni Hereq

Gentonisi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.5
1

12:00IstogStacioni Istog

12:50PejëStacioni Pejë

Meli
1.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 10 minuta
3

13:00PejëStacioni Pejë

13:33HereqStacioni Hereq

Juniku Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.