GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Çagllavicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00IstogStacioni Istog

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
5€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 18 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05ÇagllavicëStacioni Çagllavicë

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.