GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Hamburg, Gjermani Shkodër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00HamburgStacioni Hamburg

21:59ShkodërStacioni Shkodër

Deva Tours
130€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00HamburgStacioni Hamburg

07:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
100€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 2 orë, 1 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

13:00ShkodërStacioni Shkodër

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~29 orë
Çmimi total: 115
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.