GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hajvali, Kosovë Shipashnicë e Poshtme, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:35HajvaliStacioni Hajvali

17:34GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 11 minuta
3

17:45GjilanStacioni Gjilan

18:25Shipashnicë e PoshtmeStacioni Shipashnicë e Poshtme

Alp Comerc
1.2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 3.7
1

17:15HajvaliStacioni Hajvali

18:14GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 16 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:10Shipashnicë e PoshtmeStacioni Shipashnicë e Poshtme

Alp Comerc
1.2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 3.7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.