GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Sovjan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:51GolemStacioni Golem

17:38TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 22 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

20:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

16:51GolemStacioni Golem

17:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 22 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

20:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

16:51GolemStacioni Golem

17:38TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 22 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

20:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

17:35GolemStacioni Golem

18:22TiranëStacioni Tiranë

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 38 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
1

17:41GolemStacioni Golem

18:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 32 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
1

17:47GolemStacioni Golem

18:25TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

21:39SovjanStacioni Sovjan

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.