GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Golem, Shqipëri Memaliaj, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30Tiranë

19:17GolemStacioni Golem

21:55MemaliajStacioni Memaliaj

22:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30Tiranë

21:17GolemStacioni Golem

23:55MemaliajStacioni Memaliaj

00:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:32GolemStacioni Golem

18:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 21 minuta
3

19:05DurrësStacioni Durrës

21:55MemaliajStacioni Memaliaj

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
1

18:36GolemStacioni Golem

18:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta
3

19:05DurrësStacioni Durrës

21:55MemaliajStacioni Memaliaj

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta
1

18:47GolemStacioni Golem

19:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta
3

20:08LushnjeStacioni Lushnje

21:55MemaliajStacioni Memaliaj

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 8 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.