GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Balldren, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Vlorë

15:41GolemStacioni Golem

17:37BalldrenStacioni Balldren

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:51GolemStacioni Golem

14:38TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 22 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

16:14BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

14:02GolemStacioni Golem

14:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 11 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

16:14BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

14:21GolemStacioni Golem

15:08TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 22 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

14:24GolemStacioni Golem

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

14:31GolemStacioni Golem

15:15TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 15 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

14:32GolemStacioni Golem

15:19TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 11 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

14:33GolemStacioni Golem

15:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 10 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:44BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
1

14:51GolemStacioni Golem

15:38TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 22 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

17:14BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

14:51GolemStacioni Golem

15:38TiranëStacioni Tiranë

Piko Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 22 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

17:09BalldrenStacioni Balldren

Terbuni Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

14:59GolemStacioni Golem

15:46TiranëStacioni Tiranë

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 14 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

17:14BalldrenStacioni Balldren

Rozafa Ortalet
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.