GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Bahçallëk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:20Vlorë

08:31GolemStacioni Golem

10:53BahçallëkStacioni Bahçallëk

11:04Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

13:30Vlorë

15:41GolemStacioni Golem

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:48GolemStacioni Golem

07:35TiranëTerminali Lindor

Lluca
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 25 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta

06:48GolemStacioni Golem

07:35TiranëTerminali Lindor

Lluca
?Lekë
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 25 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:35BahçallëkStacioni Bahçallëk

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta

07:03GolemStacioni Golem

07:50TiranëTerminali Lindor

Refati-08
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta

07:03GolemStacioni Golem

07:50TiranëTerminali Lindor

Refati-08
?Lekë
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 10 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:35BahçallëkStacioni Bahçallëk

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta

07:18GolemStacioni Golem

08:05TiranëTerminali Lindor

Diku-Trans 2917
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 25 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta

07:21GolemStacioni Golem

08:08TiranëTerminali Lindor

Koha Ekspres
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta

07:24GolemStacioni Golem

08:11TiranëTerminali Lindor

Poliçani Trans
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta

07:32GolemStacioni Golem

08:19TiranëTerminali Lindor

Alfa Day
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 11 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

07:35GolemStacioni Golem

08:50TiranëTerminali Lindor

Tepelena-Transport
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 28 minuta

09:18TiranëTerminali Lindor

10:53BahçallëkStacioni Bahçallëk

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 18 minuta

07:42GolemStacioni Golem

08:57TiranëTerminali Lindor

Ensilv -Bus
?Lekë
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 21 minuta

09:18TiranëTerminali Lindor

10:53BahçallëkStacioni Bahçallëk

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.