GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gllavigjicë, Kosovë Sllatinë, Kosovë

12:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

13:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Kujtimi Bus
?€
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 12 minuta

13:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:47SllatinëStacioni Sllatinë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

13:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
?€
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:47SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta

13:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

14:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Orbita
?€
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 12 minuta

14:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:47SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

14:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
Ndërrim në: Meti ToursPritja: 10 minuta

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:47SllatinëStacioni Sllatinë

Meti Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta

17:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

18:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Omega T.
?€
Ndërrim në: BlediPritja: 12 minuta

18:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:47SllatinëStacioni Sllatinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

18:15GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
?€
Ndërrim në: EdonisiPritja: 10 minuta

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:47SllatinëStacioni Sllatinë

Edonisi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta

18:35GllavigjicëStacioni Gllavigjicë

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Miroci
?€
Ndërrim në: EdonisiPritja: 12 minuta

19:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:47SllatinëStacioni Sllatinë

Edonisi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.