GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjonme, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

05:56GjonmeStacioni Gjonme

07:37PogradecStacioni Pogradec

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

05:56GjonmeStacioni Gjonme

07:37PogradecStacioni Pogradec

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:26GjonmeStacioni Gjonme

08:07PogradecStacioni Pogradec

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:53PogradecStacioni Pogradec

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

07:55PogradecStacioni Pogradec

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

07:53PogradecStacioni Pogradec

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta

06:56LibrazhdStacioni Librazhd

07:55PogradecStacioni Pogradec

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta

06:26GjonmeStacioni Gjonme

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 17 minuta

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

08:40PogradecStacioni Pogradec

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta

06:26GjonmeStacioni Gjonme

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Alba TransPritja: 17 minuta

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

08:40PogradecStacioni Pogradec

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta

06:26GjonmeStacioni Gjonme

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 18 minuta

07:26LibrazhdStacioni Librazhd

08:25PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta

06:26GjonmeStacioni Gjonme

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: TransluksPritja: 22 minuta

07:30LibrazhdStacioni Librazhd

08:29PogradecStacioni Pogradec

Transluks
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.