GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjonme, Shqipëri Libonik, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:30Berat

05:56GjonmeStacioni Gjonme

08:10LibonikStacioni Libonik

08:28Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

04:30Berat

05:56GjonmeStacioni Gjonme

08:10LibonikStacioni Libonik

08:28Korçë

Bitri
?Lekë

05:00Berat

06:26GjonmeStacioni Gjonme

08:40LibonikStacioni Libonik

08:58Korçë

Bitri
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:26LibonikStacioni Libonik

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta

05:56GjonmeStacioni Gjonme

06:38LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Trans KelaPritja: 16 minuta

06:54LibrazhdStacioni Librazhd

08:26LibonikStacioni Libonik

Trans Kela
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta

06:26GjonmeStacioni Gjonme

07:08LibrazhdStacioni Librazhd

Bitri
?Lekë
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 10 minuta

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

08:50LibonikStacioni Libonik

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.