GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Ramjan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:20GjilanStacioni Gjilan

12:48RamjanStacioni Ramjan

13:09Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.3€

12:40GjilanStacioni Gjilan

13:08RamjanStacioni Ramjan

13:29Ferizaj

Herolindi
1.3€

13:00GjilanStacioni Gjilan

13:28RamjanStacioni Ramjan

13:49Ferizaj

Hani Trans
1.3€

13:20GjilanStacioni Gjilan

13:48RamjanStacioni Ramjan

14:09Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.3€

13:40GjilanStacioni Gjilan

14:08RamjanStacioni Ramjan

14:29Ferizaj

Egnatia
1.3€

14:00GjilanStacioni Gjilan

14:28RamjanStacioni Ramjan

14:49Ferizaj

Mimoza 93
?€

14:20GjilanStacioni Gjilan

14:48RamjanStacioni Ramjan

15:09Ferizaj

Arbeni Tours
1.3€

15:00GjilanStacioni Gjilan

15:28RamjanStacioni Ramjan

15:49Ferizaj

Meti T
1.3€

15:20GjilanStacioni Gjilan

15:48RamjanStacioni Ramjan

16:09Ferizaj

Jehona
1.3€

15:40GjilanStacioni Gjilan

16:08RamjanStacioni Ramjan

16:29Ferizaj

Ballkani
1.3€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.